„Светот на сообраќајот“ е ТВ емисија во продукција на Art MotorSport која се емитуваше на МРТ, а Мотори.ком.мк во неколку наврати соработуваше при снимањето на рубриките посветени на мотоциклите.

lgkawasaki vulcanright 0

Во оваа епизода се зборува за првото возење по зимската пауза.

За сите епизоди кликнете овде.

Back To Top

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.