Топ содржини

Ова е мотоциклот со кој Џонатан Реа и Леон Хаслам победија на трката Suzuka 8-Hours.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Интересен, Фински електричен мотоцикл ги има последните тестови пред да се најде во продажба на почетокот на 2020 година.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Ако го користите интернетот за гледање на работи кои се поврзани со мотоциклите, а сигурно го правите тоа бидејќи сте тука, тогаш имате видено дел од ова видео.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами