Топ содржини

Имавме прилика да го возиме новиот Yamaha Tracer 900GT од кој останавме целосно воодушевени.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

„Сега се чувствувам како ѕвезда.. Ги правам истите работи но сега сум ѕвезда“ – Алваро Баутиста зборува за WorldSBK и зошто не му недостига MotoGP.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Кога грее сонцето, сите имаме желба да го извадиме мотоциклот од гаражата и да поминеме голем број километри со него.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами