Продавници

Скај Мото

Следете нè на:

 

СКАЈ МОТО ДООЕЛ, увозниκ на: Continental, Pirelli, Metzeler, Motorex, аκумулатоρи LP, филтρи HIFLO, JT Sprocket, RK Chain, LS2, Vemar, FORMA, ARIETE,FERODO, PRO-X

Телефон: 070 230 513

Адреса: 15 Корпус бб, Скопје

15 мислења од корисници

1 рејтинг
Najdobri
пред 1 година
Производ
Kaciga cizmi jakna pantaloni gumi sindzir
Коментар
Deckite se profesionalci sekoja cest prodolzete taka
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
2 рејтинзи
1 helpful voted.
Веб портал !
пред 1 година
Коментар
Супер момци, супер избор на брендови супер услуга. Навистина се трудат дечките...

Мој совет... добра веб страна со цени на производите. Во Мк е мистерија да стигнеш лесно до цената на еден производ. Без разлика што и да е...

За пример само би ја напоменал српската веб страница “xmoto.rs” огромен избор, достапност до цени, вип цени со попуст...
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  80%
 • Квалитет
  80%
 • Цена
  80%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
1 рејтинг
Најдобри
пред 1 година
Производ
Гуми, ѕвезди, ланци, масло, филтри, јакни, панталони, кацига за деца, одело за дожд...
Коментар
Продавницата е на ниво погоре од другите македонски продавници, а станува и се подобра. Нема веќе потреба да се оди во странство.
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
1 рејтинг
Висока стрчност и професионалност, широка лепеза на професионални, високо квалитетни и брендирани производи за почетници и искусни моторџии.
пред 1 година
Производ
Врвна брендирна високо квалитетна опрема, квалитетни делови и гуми.
Коментар
Љубазен и професионален пристап кон барањата и потребите на муштериите.
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
1 рејтинг
No.1
пред 1 година
Производ
Jakni, pantaloni, kacigi, cizmi, lanci, zvezdi, gumi, maslo, filtri, plocki za kocnici, spej za lanec, Engine guards, torbici..... ako nesto propustiv slobodno dopolnete
Коментар
Visoko strucen i usluzliv kadar (za sopstvenikot da ne zborime) so ogromno poznavanje na karakteristikite i namenata na proizvodite sto gi nudat, cenite prifatlivi i poniski za toj kvalitet na oprema i delovi...
Definitivno najdobri vo drzavava i posiroko!
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
2 рејтинзи
Одлична услуга
пред 1 година
Производ
Цела мото опрема
Коментар
Одлична услуга
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
Skaj Moto No.1
пред 1 година
Производ
Maslo Filtri Plocki Lanec Zvezdi Semerinzi Sprej Akumulator Rakavici Pojas Kacigi Naocari
Коментар
Pristapni ceni..golem izbor i siroka paleta na proizvodi...Visok kvalitet na proizvodite....odlicna usluga i profesionalnost...ljubezen personal..Vo druga prodavnica ne bi pomislil da odam.
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
1 рејтинг
Najdobri vo Makedonija!
пред 1 година
Коментар
Odlicen izbor, ljubezni, dobri ceni i strucni soveti pri kupuvanje!
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
1 рејтинг
Одлична услуга и коректни цени
пред 1 година
Коментар
Одлична атмосфера, услуга на ниво со максимално коректни цени
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
Najopremeni
пред 1 година
Коментар
Uste da stanete oficijalni dileri na nekoi motori
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.