Продавници

Мото Азуро - Јамаха

Следете нè на:

 

Yamaha Motor Co. official dealership in Macedonia since 1997,serving the Macedonian market for more than 20 years!!!

Телефон: 02 322 3399

Адреса: Митрополит Теодосиј Гологанов 55, Скопје

1 мислење од корисник

2 рејтинзи
Одлична услуга
пред 1 година
Производ
Yamaha MT07
Коментар
Одлична атмосфера, услуга на ниво
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  100%
 • Квалитет
  100%
 • Цена
  100%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.