Продавници

Мото Партс - Велес

Следете нè на:

 

MOTOLOGISTIKA - MotoParts обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери.

Телефон: 078 216 250

Адреса: Благој Ѓорев 152, Велес

1 мислење од корисник

3 рејтинзи
1 helpful voted.
Не купувам више кај нив!
пред 1 година
Производ
Ланци, спрејови, налепници, сајли, плочки, сијалици... Но више никад...
Коментар
Не креваат на телефон.. Двапати идам од скопје во велес за да сватам дека го немаат тоа што го барам, а претходно 4-5 дена нон стоп звониш на телефон. Одговорот на газдата беше дека по приоритетни му биле клиентите што се во дуќан одошто тие на телефон. А кога го прашав кој ќе го покрие трошокот за шетањево, ми одговори дека тоа е мој избор... Еднаш грешен ланец ми дадоа, пак морав до велес, пак му го поставив истото прашање зашто е негова грешка, пак јас бев крив според него... Како и да е, Мене не ме гледаат таму веќе 4-та година...
 • Љубезност
  60%
 • Стручност
  40%
 • Квалитет
  40%
 • Цена
  80%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.