Продавници

Максима - Скопје

Следете нè на:

 

МОТОРЦИКЛИ … Продажба , постпродажба , сервис , резервни делови

Телефон: 02 265 3253

Адреса: Качанички пат 

1 мислење од корисник

3 рејтинзи
1 helpful voted.
Прва резерва за набавка на било што.
пред 1 година
Производ
Редовно купувам јакни, ракавици, штитници, панталони, кациги и ситни "гаџети" за цело мое семејство, не само за мене..
Коментар
Од кај нив се што земав издржува подолг период, квалитетни продукти имаат, но слаб асортиман, т.е. немаат нешто многу избор, ама тоа што го имаат ок е со квалитет, само цените има се малку по јаки, ама сепак, кога би бирал меѓу нешто евтино и шкарт за 100 денари, и опција нешто супер квалитетно што кошта 500 а лај нив е да го купам за 700, го бирам второто и максима...
 • Љубезност
  100%
 • Стручност
  80%
 • Квалитет
  80%
 • Цена
  60%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.