Продавници

Динамикс Скопје

Следете нè на:

 
Повеќе инфо наскоро

3 мислења од корисници

2 рејтинзи
1 helpful voted.
Динамикс -_-
пред 1 година
Коментар
Доста нељубезен персонал, немаат можност да услужат повеќе од 2 муштерии во ист момент, желба за работа 0 ! После второ прашање те гледаат и ти станува незгодно, цени до плафон и тоа на стари модели на опрема... најбитно акциски цени и попусти скоро и да нема...
 • Љубезност
  40%
 • Стручност
  60%
 • Квалитет
  80%
 • Цена
  20%
Прикажи повеќе
1 од 1 луѓе сметаат дека ова е корисно
3 рејтинзи
1 helpful voted.
Втора резерва ми се.
пред 1 година
Производ
Ракавици, кацига, масло...
Коментар
Ок се со понуда, скапички се малку...
 • Љубезност
  80%
 • Стручност
  80%
 • Квалитет
  80%
 • Цена
  40%
Прикажи повеќе
1 од 1 луѓе сметаат дека ова е корисно
Sekogash posleden izbor
пред 1 година
Коментар
Ovlasten servis so previsoki ceni na redovni servisi a treba da bide sprotivnoto
 • Љубезност
  60%
 • Стручност
  20%
 • Квалитет
  60%
 • Цена
  20%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.