Продавници

CFMoto

Следете нè на:

 

© CFMOTO - Македонија 

БЕЛА СД Д.О.О.Е.Л. Скопје |

Адреса: ул.Пролет бр.4а 1000 Скопје 

Тел: 070 977 572 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

2 мислења од корисници

Izmamen
пред 1 месец
Производ
CFMOTO 625
Коментар
Narachav i plativ motor so kompletna oprema koja shto ja vkluchuva samiot proizvoditel a mi beshe dostaven drug motor so dokazuvanje deka takvi modeli(so kompletna oprema) povekje ne se proizveduvaat a cenite ostanale isti.
Vnimavajte i dobro informirajte se pred da kupite neshto od ovoj salon bidejkji mozete da bidete izmameni.
 • Љубезност
  20%
 • Стручност
  40%
 • Квалитет
  60%
 • Цена
  20%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно
1 рејтинг
БЕЛА СД ИЗМАМНИЦИ
пред 1 месец
Производ
CFMoto CForce 625 Touring
Коментар
Внимавајте во оваа продавница, ние 5 души нарачавме исти мотори, плативме исто, а само еден од нас го доби тоа што го нарачавме. Останатите не лажеа дека повеќе не постои таков модел, дека добиените мотори (варијанти на првиот) се најнов модел за 2021. Подоцна дознавме дека моделот што ни го испорачаа е “осакатена“ верзија од првиот, поефтин за 600-700еур. Откако ја дознавме измамата, се побунивме сите против продавницата, они за да не откачат понудија да ни ги вратат парите за моторите, но не ни понудија да ги добиеме моторите што ги сакавме. Тотални аматери. На нивната веб страна од лани нема цени, сите цени ги даваат од ракав на телефон или лице место, немаат на залиха никаква опрема. Скроз сум разочаран, никако не ги препорачувам бела СД - Вуле.
 • Љубезност
  20%
 • Стручност
  20%
 • Квалитет
  60%
 • Цена
  40%
Прикажи повеќе
0 од 0 луѓе сметаат дека ова е корисно

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.