Yamaha MT09

Се продава
Price: 8.900 EUR Цената не е фиксна.
Contact 078862692

Опис

Се продава yamaha mt09 со многу додатна опрема. Моторот е со 2500км направен прв сервис и сеуште под гаранција. Константно гаражиран и нема ниту една гребнатинка.

Од опрема има

Визир гиви затемнет

Рачки за кумплунг и кочница yamaha

Ретровизори puig

Капачиња декоративни

Ауспух mivv carbon тестиран по еу стандарди

Држачи за централен куфер

И мало куферче за резервоар гиви со држач.

Моторот не се менува за ништо.

Детали за огласот

Вид Нејкед
Марка Yamaha
Модел MT09
Зафатнина (cm3) 847
Коњски сили (KS) 115
Година 2018
Километри 2500

Location

Скопје, Македонија

Коментари

Реклами

Мото огласи