Се продава MOTO GUZZI NORGE

Се продава
Price: 6.990 EUR Цената не е фиксна.
Contact Сашо, 070 204 202

Опис

Редовно сервисиран, нови диск плочки на двете тркала, регистриран до Јули 2019 година. Од дополнителна опрема има: заден куфер, внатрешни торби за сите куфери, торбичка за на резервоар, држач за навигација/мобилен телефон.

Детали за огласот

Вид Туринг
Марка Останати марки
Модел Moto Guzzi Norge
Зафатнина (cm3) 1200
Коњски сили (KS) 91
Година 2012
Километри 43000

Location

Скопје, Македонија

Коментари

Реклами

Мото огласи