Se prodava Kymco Xciting 300 RI 2009

Се продава
Price: 3.199 EUR Цената не е фиксна.
Contact 071323557

Детали за огласот

Вид Скутер
Марка Останати марки
Модел Xciting 300 RI
Зафатнина (cm3) 300
Коњски сили (KS) 21
Година 2009
Километри 22500

Location

Битола, Македонија

Коментари

Реклами

Мото огласи