Продавам Triumph speed triple 1050 (може замена)

Се продава
Contact Иво
+38978290004

Опис

Triumph speed triple 1050cc 135hp 26000km vo odlicna sostojba registriran so zelen karton do 01.06.2019 

MOZE ZAMENA ZA KOLA !!!!

Детали за огласот

Вид Нејкед
Марка Triumph
Модел Speed Triple 1050
Зафатнина (cm3) 1050
Коњски сили (KS) 135
Година 2011
Километри 26000

Location

Скопје, Македонија

Коментари

Реклами

Мото огласи