Продавам Honda Shadow

Се продава
Price: 6.500 EUR
Contact 070350065

Опис

Одлична состојба.

Детали за огласот

Вид Останато
Марка Honda
Модел Shadow Phantom VT750C2B
Зафатнина (cm3) 750
Година 2014
Километри 10000

Location

Скопје, Македонија

Коментари

Реклами

Мото огласи