Продавам Honda CBR 600RR

Price: 9.500 EUR Цената не е фиксна.
Contact 072/258-252

Опис

Продавам Хонда ЦБР во одлична состојба подготвен за на стаза. Моторот е купен во 2018 од Макпетрол и има поминатo нецели 5000км.
Со моторот доаѓаат уште едни бандажи со дискови, тркачки пластики како и стандардните кои се како нови. Од опрема има титаниумски издув од грани (competition), quickshifter што се штелува преку блутут, R&G протектори, слајдери за рамот, PowerComander 5, професионално е штелуван на дајно во Грција, ногарки, покажувач на брзини HealTech, панцир црева Hell, карбонски усиси, магнезиумски држач за инструмент табла, суспензија прилагодена за возење на патека...
Моторот е во беспрекорна состојба!

Детали за огласот

Вид Брзински
Марка Honda
Модел CBR 600RR
Зафатнина (cm3) 600
Година 2015
Километри 5000

Location

Скопје, Македонија

Коментари

Реклами

Мото огласи