Choper 125cc.

Се продава
Price: 300 EUR Цената не е фиксна.
Contact 075/314-483

Опис

Choper 125 cc.

Registriran do 10.07.2018

Proizveden 07/prva reg 2009.

Dobra sostojba.

Pali vozi. Se e ispravno na motorot. Gratiz kaciga.

Kontakt: 075/ 314 - 483. Voislav 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

 

 

Детали за огласот

Вид Туринг
Марка Останати марки
Зафатнина (cm3) 125 cc
Година 2009
Километри 30.000

Location

Велес, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами