Продавам Honda CBR 600RR
ОписПродавам Хонда ЦБР во одлична состојба подготвен за на стаза. Моторот е купен во 2018 од Макпетрол и има поминатo нецели
9.500 EUR
Продавам моторџиски елеци
ОписСе продаваат елечиња за на мотор/скутер
40 EUR
Продавам Honda Shadow
ОписОдлична состојба. Контакт: 070350065
6.500 EUR

Harley Night Rod

Се продава
Harley Night Rod
ОписNight Rod so full Harley touring oprema, vizir, front i mid mount pegs, sissy bar, drzaci za kuferi i kuferi.
10.800 EUR

Yamaha MT09

Се продава
Yamaha MT09
ОписСе продава yamaha mt09 под гаранција како нов
8.900 EUR

Se prodava Suzuki SV 650

Се продава
Se prodava Suzuki SV 650
ОписSe prodava suzuki sv 650 od 2001 god, ima pominato 49.200 km, 70 konja, redovno odrzuvan i e reg. do 7-11-2020
2.500 EUR
Prodavam KAWASAKI Z 750  2007 god.
ОписProdavam KAWASAKI Z 750 2007 na makedonski tablicki. Na motorot se osteteni plastikite od desnata strana(oznaceni so crv
1 EUR
Реклами

Мото огласи