МК Мечки: Moto Rock Fest 2022

На 11-ти јуни во Куманово мото клубот Мечки го организираат годинешниот „Moto Rock Fest“.

279675237 2178120929027705 4107003020991955291 n

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.