МК Конзули: 9-ти мото собир

Oваа година МК Конзули ќе го организира својот осми по ред мото собир на 10 Август (сабота). 

Повеќе информации наскоро.

phoca thumb l bitola sobir 2014 157

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.