МК Џинка: Мото собир 2019

Најава за мото собирот на МК ЏИНКА Радовиш кој ќе се оддржи на 26,27,28/07/2019 г. (последен викенд во Јули). Повеќе детали наскоро.

За галерија од минатогодишниот собир кликнете овде.

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.