МК Џинка: Moto Rock Fest

Тродневниот собир ќе се одржи во клубскиот дом на Џинка на планината Плачковица, Мотодомот Џинка се наоѓа на следните координати: 41.742033, 22.504852

209625025 4078766958866157 2820438865610578868 n

Како и до сега, не очекува прекрасна забава со рок бендови, вкусна скара и бесплатен кампинг за сите посетители.

Каква беше атмосферата пред три години, погледнете овде.

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.