Custom Choppers Strumica: Отворање на клаб хаус

Забава на Custom Choppers Strumica по повод отворањето на нивниот клаб хаус.

viber image 2022 05 10 21 36 12 512 copy copy

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.