Грешка
 • JFolder: :files: Патеката не е папка. Патека: /home/motori/public_html/images/stories/dynamix-piaggio
 • JFolder: :files: Патеката не е папка. Патека: /home/motori/public_html/images/stories/dynamix-aprilia
Забелешка
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/dynamix-piaggio
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/dynamix-aprilia

SWF file not found. Please check the path.

Препорачуваме

 • Дали брзинец од 600цц е вистински избор за прв мотор? +

  Основно практично правило за почетнички мотор е: два или помалку цилиндри и Повеќе
 • Дали ќе се потите или ќе крварите? +

  Беше преку 35 степени надвор тој ден, па еден мој пријател одлучи Повеќе
 • 1

Активности

SWF file not found. Please check the path.

Хонда салон за мотори (Макпетрол) | Ул. Народен Фронт бр.23 спроти ТЦ. Беверли Хилс | Тел. 02/3296-106
 • Актуелно
 • MotoGP
 • WSBK
 • Домашни
 • Мотоспорт
 • Новости
 • Нормално
 • По наслов
 • Датум
вчитај повеќе /
kocka soveti

Корисни текстови

Содржини кои се задолжително четиво за секој моторџија

Прочитај повеќе
kocka-forum 01

Теми и мислења

Биди дел од он-лајн заедницата

Продолжи

pss-motori

kocka motoklubovi

Мото клубови

Повеќе..
kocka intervjua

Наши интервјуа

Повеќе..
kocka mk motosport

МК Мотоспорт

Повеќе..

Цени на мотори

Календар на настани

Мото огласи

Ducati 848 *** ITNO ***

ITNO se prodava Ducati 848, 2008 god. 12000 km. Motorot e...

[галерија] Динамикс го дополни салонот со нови модели на Априлија и Пијаџо

Piaggio-Dynamix-17

Увозникот за Пијаџо групацијата во Македонија ги изложи новите модели на прекрасните скутери во својот салон лоциран на бул. Рузвелтова во Скопје. {gallery}dynamix-piaggio{/gallery}

Освен новите скутери од Пијаџо, сликата во салонот ја дополнуваат и прекрасните примероци на Априлија. {gallery}dynamix-aprilia{/gallery}

Вашето мислење ни значи, оставете коментар на содржината

0

Членови кои коментирале

SWF file not found. Please check the path.

Калкулатор за бензин

1.

Каков бензин користиш?
95     98 (100)

2.

Ставаш бензин за ден.

3.

Со нив поминуваш км.


Твојот мотор троши л/100км.