Грешка
 • JFolder: :files: Патеката не е папка. Патека: /home/motori/public_html/images/stories/honda-makpetrol
Забелешка
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/honda-makpetrol

SWF file not found. Please check the path.

Препорачуваме

 • Дали брзинец од 600цц е вистински избор за прв мотор? +

  Основно практично правило за почетнички мотор е: два или помалку цилиндри и Повеќе
 • Дали ќе се потите или ќе крварите? +

  Беше преку 35 степени надвор тој ден, па еден мој пријател одлучи Повеќе
 • 1

Активности

SWF file not found. Please check the path.

Хонда салон за мотори (Макпетрол) | Булевар Илинденска бб | Тел. 02/3296-106 и 02/3090-707
 • Актуелно
 • MotoGP
 • Задолжително
 • Мотоспорт
 • Фото
 • Нормално
 • По наслов
 • Датум
kocka soveti

Корисни текстови

Содржини кои се задолжително четиво за секој моторџија

Прочитај повеќе
kocka-forum 01

Теми и мислења

Биди дел од он-лајн заедницата

Продолжи

pss-motori

kocka motoklubovi

Мото клубови

Повеќе..
kocka intervjua

Наши интервјуа

Повеќе..
kocka mk motosport

МК Мотоспорт

Повеќе..

Цени на мотори

Мото огласи

Yamaha FZ-6

motorot e vo perfektna sostojba FABRIKA

Хонда со нов продажен салон за мотори во Скопје

Honda-Makpetrol-4

Макпетрол отвори нов продажен салон за моторциклите Хонда во центарот на Скопје. Салонот се наоѓа во населбата Капиштец, на ул. Народен Фронт 23 (наспроти Maxi D, а пред ТЦ Беверли Хилс), во него ќе можете да ги погледнете најновите модели на Хонда, но и целиот дополнителен асортиман кој го нуди Макпетрол (Nolan, Spyke, Akrapovic). {gallery}honda-makpetrol{/gallery}

Вашето мислење ни значи, оставете коментар на содржината

0
 • Нема коментари на оваа содржина

SWF file not found. Please check the path.

Калкулатор за бензин

1.

Каков бензин користиш?
95     98 (100)

2.

Ставаш бензин за ден.

3.

Со нив поминуваш км.


Твојот мотор троши л/100км.