28
Пет, Апр
1
Опис (видлив во огласот)Продавам гуми за ендуро мотор. Гумите се во одлична состојба.
Велес
2.500 МКД
20140526_162356
Опис (видлив во огласот)Se prodava skuter Kymco Xciting 400i so pominati 8000 km, prva registracija Maj 2014, prv gazda i redovno servisiran vo
Куманово
0 EUR
IMG_20161130_105657
Опис (видлив во огласот)Продавам нова кожна јакна Alpinestars (модел SP leather jacket, комплет со штитници), големина 52.
Скопје
300 EUR
IMG_20161130_105523
Опис (видлив во огласот)Се продаваат нови јакни Alpinestars модел: T-Dyno WP JKT, водоотпорни, комплет со штитници.
Скопје
170 EUR
IMG_20161130_110104
Опис (видлив во огласот)Продавам нова кацига X-Lite X-802RR, реплика на Данило Петручи. Големина M. Цена 320 евра.
Скопје
320 EUR
baotajn1
Опис (видлив во огласот)Top sostojba, spremno za sezona!
Велес
650 EUR

Мото огласи

Реклами