21
Чет, Сеп

Моториrss

18274862_1456519014371497_1729040510141827998_n
Опис (видлив во огласот)Prodavam Suzuki Gsx-R 750 vo perfektna sostojba kompletno servisiran(Lance bregasta,Svekici,filter maslo,KN VOZDUSEN FIL
Куманово
2.500 EUR
21769530_1793055127391045_226194346_n
Опис (видлив во огласот)Продавам Кавасаки Нинџа (ZX-6R), регистриран до крајот на годината, во одлична состојба. Вреди да се види.
Скопје
3.200 EUR
image-0-02-05-035d4c98658dd24f49572e7d764dcb2cf9ad9f891b6b642f87cfb480f8963551-V
Опис (видлив во огласот)Oldtimer во идеална возна состојба, со документи, спремен за регистрација. 4 брзини + рикверц, рачна кочница, опрема.
Скопје
viber image.,
Опис (видлив во огласот)Kako nov, poradi moi rabotni obvrski nemoze da ga koristu Kupen u Germanija u salon. Touratech oprema. * GPS BMW *A
Куманово
10.600 EUR
20140913_124242
Опис (видлив во огласот)Se prodava skuter Kymco Xciting 400i ABS so pominati 9000 km, skuterot e registriran cela godina do 01.08.2018god.
Куманово
0 EUR
20170609_154153
Опис (видлив во огласот)Se prodava CBR 1000rr kupen vo makpetrol -napraven golem servis -mnogu dodatna oprema -registriran do oktomvri
Скопје
7.900 EUR
IMG_1871
Опис (видлив во огласот)Redovno servisiran vo odlicna sostojba za povekje informacii kontakt telefon
Куманово
1 EUR
IMG-20170704-WA0015
Опис (видлив во огласот)Kawasaki Z1000 Sugomi 2016 ABS
Скопје
12.500 EUR

Мото огласи

Реклами