25
Нед, Јун

Мотоцикли над 50цм3rss
Мотори

s1
Опис (видлив во огласот)Во одлична состојба, регистриран до април 2018 (со зелен картон). Со сисибар, заден куфер, држачи за странични куфери...
Скопје
2.300 EUR
17634607_10154513818988087_624679513356266432_n
Опис (видлив во огласот)Se prodava MV AGUSTA F4 R model 2013 mnogu zacuvana so kompleten servis i novi gumi.. Malku vozena.so pominati 12.000 km
Охрид
10.800 EUR
4
Опис (видлив во огласот)Supermoto vo odlichna sostojba chuvan so ljubov.
Скопје
2.900 EUR

Мото огласи

Реклами