Piaggio Zip 4t 49 cc 2008

Се продава
Цена: 950 EUR Цената не е фиксна
Контакт 070399932

Опис (видлив во огласот)

Top prakticno i maksimalno ekonomicno motorce 

Детали

Вид Скутер
Марка Piaggio
Модел zip
Зафатнина (cm3) 49
Година 2008
Километри 19000

Локација

Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами