Kawasaki ninja 250r

Се продава/менува
Цена: 3.200 EUR
Контакт 078425035

Детали

Вид Брзински
Марка Kawasaki
Модел Ninja
Зафатнина (cm3) 250
Коњски сили (KS) 29
Година 2009
Километри 10270

Локација

Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами