28
Вто, Фев

Suzuki GSX-R 600 K8

Се продава
Цена: 6.500 EUR
Контакт 072/258-252

Опис (видлив во огласот)

Пали вози, не треба да се вложува буквално ништо, од опрема има:
SP quickshifter
Akrapovic
WhitePower racing амортизер
Електроника
Панцир црева, иридиум свеќици, кн филтер, пренос, ланец 520, гуми Pirelli Supercorsa SC1...
Моторот е регистриран до јуни 2017, со зелен картон. 

Цената е фиксна, последна, крајна, задња, не се брзам и не е итно.

Можна замена за понов мотор од 1000цц со моја доплата.

Детали

Вид Брзински
Марка Suzuki
Модел GSX-R 600
Зафатнина (cm3) 599
Година 2008
Километри 15000

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами