Супермото 250цц

Се продава
Цена: 1.400 EUR Цената не е фиксна
Контакт 071 266 936 Борче

Детали

Вид Ендуро/Крос
Марка Останати марки
Километри 3600

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами