Se prodava Yamaha WR250X Supermoto

Се продава
Цена: 2.900 EUR Цената не е фиксна
Контакт 070 620 320 Petar

Опис (видлив во огласот)

15 000 km redoven servis na mk tablici
-Tezina: 127kg, 
- Kapacitet na rezervoar: 7.57 L
- Vodeno ladenje
- Elektrichen starter
- 6 brzini
Vo odlichna sostojba, se prodava so teshko srce. 

 

Детали

Вид Останато
Марка Yamaha
Модел WR250X
Зафатнина (cm3) 250
Година 2008
Километри 15000

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами