21
Вто, Фев

Se prodava Yamaha R1

Се продава
Цена: 8.800 EUR Цената не е фиксна
Контакт Luka 070854085

Опис (видлив во огласот)

Motorot e vo perfekna sostojba novi gumi nov lanec BMC filter pancir creva ...odlicno socuvan poveke info na tel ...mozna zamena za kola bmw 3/5 audi a6 golf pasat ...

Детали

Вид Брзински
Марка Yamaha
Модел R1
Зафатнина (cm3) 999
Година 2009
Километри 20000

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами