Се продава Kymco Venox 250

Се продава
Цена: 2.300 EUR
Контакт 077/409-288

Опис (видлив во огласот)

Во одлична состојба, регистриран до април 2018 (со зелен картон). Со сисибар, заден куфер, држачи за странични куфери, визир.

Детали

Вид Останато
Марка Останати марки
Модел Kymco Venox 250
Зафатнина (cm3) 249
Коњски сили (KS) 28
Година 2007
Километри 19000

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами