Се продава KAWASAKI Z1000 Sugomi

Се продава
Цена: 12.500 EUR Цената не е фиксна
Контакт 070229129

Опис (видлив во огласот)

Kawasaki Z1000 Sugomi 2016 одлично сочуван
Дополнителна опрема:
Rizoma Handlebars
Rizoma Fluid tank 
Rizoma rear pegs
Rizoma Fluid Tank Cap
Rizoma oil cap
Rizoma Handlebar
Rizoma Engine Guards
Rizoma Clutch Guards
Rizoma Sliders
Rizoma Led indicators (front rear)
Rizoma Licence plate
Rizoma Stands
Puig Mirrors
Puig bar ends
Puig Sport visor + Touring visor
ASV Levers
RG Radiator Cover
RG Rear Sliders
Lightech Front Axle protectors
Ligtech Racing shifter + brake + Pegs 
Akrapovic Full exhaust (Head Pipes+Carbon Slip On)
Akrapovic Heels protectors carbon
K&N Air filter
Brembo Racing brake pads
Ermax Seat cover
Pirelli Rosso 3 
RK Chain
Gipro gear Indicator 

регистриран е до 2018 со зелен картон

Детали

Вид Нејкед
Марка Kawasaki
Модел Z1000
Зафатнина (cm3) 1000
Коњски сили (KS) 150
Година 2016
Километри 19500

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами