Продавам Husqvarna SM610 Supermoto 2007

Се продава/менува
Цена: 3.900 EUR Цената не е фиксна
Контакт 076 958 617 - Владимир

Опис (видлив во огласот)

- 19000km, редовен сервис, спремен за сезона,
- Brembo кочници, Marzocchi предни амортизери, Sachs заден амортизер, Excel бандаши со скоро нови Metzeler Roadtech гуми, масло Motul 15w50 Technosynthese.

- Тежина: 137kg, 

- Mоќност: 53hp, 
- Kапацитет на резервоар: 12,5 литри, 
- Водено ладење
- Електричен стартер 

Со моторот има ретровизори и држач за куфер.

Детали

Вид Ендуро/Крос
Марка Husqvarna
Модел SM610
Зафатнина (cm3) 576.28
Коњски сили (KS) 52.30
Година 2007
Километри 19000

Локација

Битола, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами