Kymco Xciting 400i ABS

Се продава
Цена: 0 EUR
Контакт 075896283

Опис (видлив во огласот)

Se prodava skuter Kymco Xciting 400i

Детали

Вид Скутер
Марка Останати марки
Модел Xciting 400i
Зафатнина (cm3) 400
Коњски сили (KS) 38
Година 2014
Километри 8600

Локација

Куманово, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами