Kawasaki Z750

Се продава
Цена: 4.300 EUR
Контакт 070 847 048

Опис (видлив во огласот)

Се продава Кавасаки з750 многу сочуван. Има нови гуми пирели росо корса, нов ланец и запчаници. Спремен за сезона... 

Детали

Вид Нејкед
Марка Kawasaki
Модел Z750
Зафатнина (cm3) 750
Коњски сили (KS) 110
Година 2008

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами