Honda Cbr1000RR Fireblade

Се продава
Цена: 7.000 EUR
Контакт 070231981

Детали

Вид Брзински
Марка Honda
Модел Cbr1000RR Fireblade
Зафатнина (cm3) 1000
Коњски сили (KS) 180
Година 2009
Километри 29.000

Локација

Гостивар, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами