CAN AM Spyder SE5 2013

Се продава
Цена: 10.800 EUR Цената не е фиксна
Контакт viber + whats app 075210211

Опис (видлив во огласот)

na BG tablici 

Детали

Вид Скутер
Марка Останати марки
Модел Spyder
Зафатнина (cm3) 1000
Коњски сили (KS) 100
Година 2013
Километри 15000

Локација

Куманово, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами