BMW S1000RR

Се продава
Цена: 9.200 EUR
Контакт 070/854-085

Опис (видлив во огласот)

Се продава BMW S1000RR во одлична состојба

Детали

Вид Брзински
Марка BMW
Модел S1000RR
Зафатнина (cm3) 1000
Година 2010
Километри 24.000

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами