26
Нед, Фев
caa493cd-e7de-434f-a209-d24a51202924
Опис (видлив во огласот)Motorot e vo perfekna sostojba novi gumi nov lanec BMC filter pancir creva ...
Скопје
8.800 EUR
IMG_20161130_105657
Опис (видлив во огласот)Продавам нова кожна јакна Alpinestars (модел SP leather jacket, комплет со штитници), големина 52.
Скопје
300 EUR
IMG_20161130_105523
Опис (видлив во огласот)Се продаваат нови јакни Alpinestars модел: T-Dyno WP JKT, водоотпорни, комплет со штитници.
Скопје
170 EUR
IMG_20161130_110104
Опис (видлив во огласот)Продавам нова кацига X-Lite X-802RR, реплика на Данило Петручи. Големина M. Цена 320 евра.
Скопје
320 EUR
baotajn1
Опис (видлив во огласот)Top sostojba, spremno za sezona!
Велес
650 EUR
IMG_3962
Опис (видлив во огласот)Lesen i ednostaven za vozenje, motor koj ke napravi da stanete prav Dukatista.
Скопје
3.700 EUR
IMG_20160921_144732 (1)
Опис (видлив во огласот)Продавам Suzuki GSX-R 600 K8 со многу опрема.
Скопје
6.500 EUR

Мото огласи

Реклами