Топ содржини

„Лошо поврзаните гумени црева би можеле да се стопат, да истече горивото и да предизвика пожар“

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Израелската компанија „Ride Vision“ претстави систем кој му овозможува на вашиот мотоцикл да ве предупреди на можноста од сообраќајна несреќа.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

2018 Vespa World Days заврши завчера во Белфаст. Следниот ваков настан ќе се оддржи во 2019 година во Унгарија

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами