28
Пет, Апр

Chopper club Macedonia: RUN TO THE SUN 2017

CHOPPER CLUB MACEDONIA оваа година го организира својот 5-ти RUN TO THE SUN. Ги покануваме сите браќа бајкери на нашиот собир на 23 и 24 -ти Јуни 2017 на истата локација на булевар Илинден. За сите што ќе доаѓаат со шатори ќе има обезбедено место за шатори но со претходна најава.

chopper club 2017

 

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!