26
Пет, Мај

Четврт мото собир: МЦЦ Свети Николе

motosobir sn poster

Мото клубот „Свети Николе“ за својот четврти собир ги обезбеди мега популарните Рибља Чорба и групата Хотлајн од Штип. 

Влезот на настанот ќе биде бесплатен, исто како и кампувањето, а со оглед на евтиното пиво и вкусната скара подобро е со време да планирате дека ќе останете на преспивање. Настанот ќе се одржи во сабота (10-ти јуни 2017) во местото Нов парк во Свети Николе. 

Забавата ќе трае цел ден, а главната свирка е резервирана за вечерта.

Поканата е отворена за сите моторџии и љубители на мотоциклизмот.

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!