29
Пон, Мај

Tzar Tower Riders MCC: 6-th Birthday Party

18816867 1358765110881339 233021846 n

Мото клубот „Tzar Tower Riders“ од Струмица годинешната забава ја организира на 3-ти јуни (Сабота) во Ројал Парк во Струмица.

Ќе настапат „What if“ и „Eruption“, а домаќините обезбедија и бесплатно место за кампување како и паркинг. 

Настанот започнува од 18 часот, а поканети се сите моторџии и љубители на мотоциклизмот.

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!