Мото собир: МК Носачи на Крстот - 2018

Мото клубот Носачи на Крстот од Велес по деветти пат го организираат својот мото собир.

Мото собирот ќе се одржи во Хотел Монтенегро во Велес (за локацијата кликнете овде). Во хотелот има обезбедено кампинг простор за шатори, а паркингот е доволно голем за потребите на собирот. За оние кои ќе сакаат да преноќат во хотелот телефонскиот број за контакт е +38975265244.

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!