МК Конзули: 8-ми мото собир

Oваа година МК Конзули ќе го организира својот осми по ред мото собир на 11 Август (сабота).

Местото на одржување и детали во врска со собирот ќе следат набрзо.

phoca thumb l bitola sobir 2014 157

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!