24
Пон, Јул

МК Џинка: Мото собир

dzinki 2016 133

Детали: 28,29,30 Јули 2017, по повод 15 години постоење на клубот, место планина Плачковица - клубски дом, добра рок свирка, евтина храна и пијачка, добра забава, бесплатно кампување, излети во планина, дружење и забава, можност за хотелско сместувајне (Хотел Бел камен).

20182709 1399246230111884 1704161532 n

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!