24
Пон, Јул

Happy rock weekend

MC FANTOMI во соработка со здружението на грагани Rules Five ве покануват на МОТО ЖУРКА на веке добро познатата локација Бел Рај-Миравци.Ладното пиво,вкусната скара и свежата вода која се слева по течението на Стара река ке допринесат да се чувствувате пријатно во овие летни горештини.

За расположението да биде на високо ниво задолжени се:

Петок
The Cousins
Ние-запирка-Другарите

Сабота
Онија Блузерине
Eruption-Tribute/Cover Band
The Birds

20139827 1925269804382999 6283118147518378500 n

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!